شماره جدید روزنامه‌ «سینما» پس از یک سال وقفه و انتشار نامنظم، از امروز (۲۱ شهریور ماه) روی پیشخان روزنامه‌فروشی‌ها آمد.

به گزارش خبرگزاری موج، شماره اول از سری تازه روزنامه سینما که امروز منتشر شد، صفحه یک خود را به لیلا حاتمی و نوید محمدزاده اختصاص داده است.

حمید پنداشته ناشر و مدیر اجرایی این روزنامه اعلام کرده بود: روزنامه «سینما» قرار است از شهریور ماه با تیمی جدید و لحنی متفاوت از گذشته دوباره منتشر شود تا رسانه‌ای متفاوت در اختیار علاقه‌مندان سینما قرار گیرد.

او در مورد حضور فریدون جیرانی به عنوان سردبیر گفته بود: فریدون جیرانی چون قبل کنار روزنامه سینماست، اما این بار به دلیل مشغله کاری در قامت مدیر مسوول و مشاور تیم، روزنامه را همراهی خواهند کرد و قطعا از کنار تجربیات ایشان نخواهیم گذشت.

به گفته وی یک برند قوی هیچوقت به مشکل تامین سرمایه نمی‌خورد، همان‌طور که دلیل تعطیلی روزنامه سینما در دور قبل هم مشکل مالی نبود بلکه اختلاف سلیقه باعث شد این روزنامه انتشارش متوقف شود.

پنداشته درباره‌ی لحن روزنامه و خط فکری‌اش اظهار کرده بود، قطعا خنثی نیستیم و با لحنی انتقادی و تند و تیز به میدان خواهیم آمد اما جذابیت و مخاطب برای تیم جدید روزنامه در اولویت قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج