تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «محکومین» از اضافه شدن یک کارگردان جدید در مسیر تولید کار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه یک، بهروز مفید اظهار کرد: براساس برنامه ریزی های قبلی، پیش بینی شده بود که تصویربرداری این سریال بهمن ماه به اتمام برسد اما از آنجا که مدیران سیما اعلام کردند که کار باید دی ماه تحویل شبکه یک شود، ما تصمیم گرفتیم برای سرعت بخشیدن در کار، تولید را به دوگروه تقسیم کنیم.

او ادامه داد: به همین منظور حسین قناعت که از نویسندگان سریال و از کارگردانان خوب سینما و تلویزیون هست را به عنوان کارگردان دوم، به گروه اضافه کردیم.

مفید تصریح کرد: گروه اول به کارگردانی سید جمال سید حاتمی کماکان مشغول تولید و تصویربرداری هستند و در چند روز گذشته ضبط در لوکیشن‌های میدان دانشگاه و مرادآباد به اتمام رسید و در حال حاضر در حال تصویربرداری تصاویر خیابانی هستند.

تهیه‌کننده سریال «محکومین» با اشاره به این که تاکنون تصویربرداری ۴۰ درصد از کار به اتمام رسیده است، افزود: هم اکنون آقای قناعت در حال مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگر است و به زودی کار گروه دوم با تیم تولید مجزا آغاز می شود.

به گفته بهروز مفید، قرار است ۲۲ قسمت از سریال اپیزودیک «محکومین» توسط سید جمال سید حاتمی و هشت قسمت دیگر توسط حسین قناعت تولید شود.

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود. لیلا زارع بازیگر ثابت این سریال است و در هر اپیزود با توجه به فیلمنامه، بازیگران جدیدی ایفای نقش می کنند.

مجموعه تلویزیونی «محکومین» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج