مدیر شبکه نسیم درباره تولیدات مجموعه‌های نمایشی این شبکه اعلام کرد: شبکه نسیم طی برنامه پنج ساله‌ای که تدوین کرده است قرار است تولیدات نمایشی را در این شبکه افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم روز گذشته در بازدید از پشت صحنه سریال «افسانه هزارپایان» که به تازگی به کارگردانی شهاب عباسی در شهرک غزالی کلید خورده است و به عنوان دومین مجموعه تلویزیونی شبکه نسیم مطرح است، اظهار کرد: شبکه نسیم طی برنامه پنج ساله‌ای که تدوین کرده، قرار است تولیدات نمایشی را افزایش دهد اما در این راه با دقت و وسواس بیشتری ساخت مجموعه‌ها را دنبال خواهیم کرد و از عجله خودداری می‌کنیم.

مدیر شبکه نسیم با اعتقاد بر اینکه سریال «سفر در خانه»‌ که این روزها از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود با اقبال خوبی مواجه شده است، اظهار کرد: امیدواریم «افسانه هزارپایان» هم همین‌طور باشد. ما در برنامه آتی کاری‌مان قرار است افزایش تولیدات نمایشی را در دستورات کارمان قرار دهیم چرا که این کار دستور معاونت سیما است.

او گفت: «افسانه هزارپایان» مراحل ساخت خود را به خوبی طی می‌کند و امیدواریم هر چه زودتر به پخش برسد.

شهاب عباسی کارگردان «افسانه هزارپایان» درباره اینکه چرا به سمت ساخت سریال بلند کمدی تاریخی رفته است؟ در حالی که پیش از این سریال‌های اپیزودیک و کوتاه می‌ساخت، بیان کرد: پیش از آنکه ساخت مجموعه‌هایی همچون «خنده‌بازار»، «دست به نقد» و «شکرآباد» را در پرونده کاری‌ام داشته باشم، چندین تله فیلم تولید کرده‌ام. همچنین قبل از ساخت مجموعه «خنده بازار» در شرف اقدام برای مراحل اولیه ساخت فیلم سینمایی‌ام بودم که مشغول ساخت مجموعه «خنده‌بازار» شدم و اصلا با ساخت فیلم و مجموعه بلند غریبه نیستم.

او درباره بازیگران این مجموعه و اینکه چه تفاوتی با کارهای قبلی‌اش دارد، اظهار کرد: تمامی بازیگرانی که قبل از این در کنارم حضور داشتند افراد توانا، خلاق و باذوقی بودند که قبل از این اتفاق یا کار تصویری انجام نداده بودند و یا بازیگران با تجربه‌ای بودند که بنا به هر دلیلی به حق‌شان نرسیده بودند و به اصطلاح دیده نشده بودند. بازیگران مجموعه‌ای همچون «خنده‌بازار» بازیگران باهوش و بی‌ادعایی بودند که می‌توانستند به سرعت خودشان را با جریان حاصل وفق بدهند.

وی ادامه داد: در سریال «افسانه هزارپایان» نیز از همان تیم قبلی استفاده کرده‌ام اما با توجه حجم بالای کار و تعداد زیاد بازیگران از بازیگران جدیدی هم در این سریال استفاده کرده‌ایم.

«افسانه هزارپایان» مدت کوتاهی است که تصویربرداری خود را آغاز کرده است و همچنان ساخت آن در شهرک غزالی ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج