به همت نشر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کتاب های «یاور صادق» ، «حماسه هویزه»، «راز گمشده مجنون» و «6410»، «سلام ابراهیم» و «دستاوردهای دفاع مقدس» در قالب کتاب گویا و در شمارگان 1000 نسخه به بازار آمد.

به گزارش خبرگزاری موج، «یاور صادق» به خاطرات «محمد صادق بنایی» در طی سال های انقلاب و دفاع مقدس می پردازد. بنایی یکی از بازاریان قدیمی بوده که از قبل از انقلاب با رهبر انقلاب رابطه‌ای دوستانه داشته است که بخشی از این کتاب، به خاطرات بنایی از مقام معظم رهبری می پردازد.

«حماسه هویزه» دربرگیرنده خاطرات نصرت الله محمودزاده  است که به شیوه داستانی درباره عملیات هویزه در تاریخ 16 دی سال 1359 به نگارش درآمده است.

«راز گمشده مجنون» نوشته مرضیه نظرلو  برشی داستان گونه اما کاملا مستند است از زندگی،جنگ، قرارگاه نصرت و راز و رمزهای هور که بنا دارد با تصویرهای واقعی به قدر بضاعت به مخاطب نزدیک و گوشه‌ای هرچند کوتاه از ابعاد وجودی سردار بزرگ جنگ علی هاشمی را به تصویر بکشد.

«6410» خاطرات آزاده‌ خلبان سرتیپ حسین لشگری، در مدت 6410 روز اسارت وی در بازداشتگاه‌های عراقی است.

«سلام ابراهیم» به زندگی و خاطرات شهید ابراهیم هادی و «دستاوردهای دفاع‌مقدس» تحقیق و تالیف دکتر هادی مراد پیری به دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس پرداخته است.

کتاب گویای «یاور صادق» با صدای معصومه احمد پور و پنج کتاب دیگر با صدای سیاوش حقیقی آذر روانه باز ار شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج