برنامه «خارج از کادر» شبکه «آی فیلم» امشب (جمعه، دهم شهریور ماه) میزبان حسین محجوب، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است.

به گزارش خبرگزاری موج، تهیه‌کننده «خارج از کادر» درباره برنامه این هفته گفت: در برنامه این هفته میزبان حسین محجوب خواهیم بود. ما  قصد داریم شخصیت‌ هنرمندان، خواننده‌ها، بدلکاران، بازیگران، عوامل فیلم و سریال‌های ایرانی را خارج از کادر دوربین معرفی کنیم. ما از هنرمندان درباره اینکه چگونه به این مرحله از حرفه خود رسیده‌اند، کدام کار و نقش‌شان را بیشتر دوست دارند و... سوال خواهیم کرد.

عاطفه خالدی با اشاره به محتوای این برنامه اظهار کرد: «خارج از کادر» یک برنامه شخصیت محور است که با عوامل پشت صحنه و بازیگران به گفت وگو می‌نشیند. ما در این برنامه سعی می‌کنیم روایتی صمیمانه با سوژه اصلی مستندمان برقرار کنیم  تا در صورت امکان زوایای کمتر پرداخت شده شخصیتی و زندگی این هنرمندان به تصویر کشیده شود.

او  با بیان اینکه برای خارج شدن از فضای کار، گاهی وارد منزل مهمانان می‌شویم و با آن‌ها گفتوگو می‌کنیم، توضیح داد: نام «خارج از کادر»  نشان می‌دهد که برنامه خارج از قابی که همیشه به تصویر کشیده شده ضبط می‌شود. حتی با افرادی که اسمشان را در تیتراژها می‌بینیم و مقابل دوربین دیده نمی‌شوند هم به گفتوگو می‌پردازیم.
مهمان این هفته برنامه «خارج از کادر» حسین محجوب است که تا به امروز در سریال‌هایی مانند: «صاحبدلان»، «سلطان و شبان»، «در مسیر زاینده رود» و.... ایفای نقش کرده است و همچنین بازی در فیلم‌هایی همچون «ملک سلیمان»، «من ترانه پانزده سال دارم»، «با دیگران»، «ساکن طبقه وسط» و .... را در کارنامه هنری خود دارد.

داریوش فرهنگ و قاسم زارع نیز به عنوان مهمان در روزهای آینده در این برنامه حضور خواهند داشت.

برنامه «خارج از کادر» به کارگردانی قاسم صالحی جمعه ها ساعت 22:30 از شبکه «آی» فیلم پخش می‌شود. این برنامه روزهای شنبه ساعت 06:30 و 14:30 و روزهای دوشنبه ساعت 22:30 دوشنبه بازپخش خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج