پوران درخشنده کارگردان فیلم سینمایی "زیر سقف دودی" در دومین جشنواره فیلم سلامت از غرفه مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران بازدید و به کمپین "نه به کیسه های پلاستیکی در نانوایی ها" پیوست.

به گزارش خبرگزاری موج، دومین جشنواره فیلم سلامت با شعار "جوان نمی توان ماند سالم چرا"  از 1 الی 4 شهریور ماه با موضوعیت تعامل سینما و سلامت در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

دومین جشنواره فیلم سلامت مورد توجه بسیاری از هنرمندان مانند تهمینه میلانی، پوران درخشنده، محمدرضا فروتن، ساناز سماواتی، بیتا سحرخیز و ... قرار گرفت که ضمن بازدید از جشنواره فیلم سلامت، از کمپین "نه به کیسه پلاستیکی در نانوایی ها" استقبال کردند.

گفتنی است، پوران درخشنده کارگردان سرشناس و محبوب کشورمان در این خصوص گفت: کمپین " نه به کیسه پلاستیکی در نانوایی ها" طرح خلاقانه ای است که می تواند با همیاری همه مردم ایران زمین به حفظ محیط زیست و سلامت همه زیستمندان کمک شایانی نماید. 

پوران درخشنده کمپین نه به کیسه پلاستیکی محیط پاک

ایشان افزود: امیدوارم این طرح بتواند به درستی موجب تغییر رفتار شهروندان و همچنین حذف کامل کیسه های پلاستیکی از چرخه زندگی این کره خاکی شود.

لازم به ذکر است در این جشنواره علاوه بر مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، خیریه های محک، ماهک، ثمر، خیریه کمک به بیماران اوتیسم، ای بی و همچنین عوامل سایت آپارات، فیلیمو، تیوال و شرکت نمودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج