سریال «مروارید سرخ» به کارگردانی زنده یاد مسعود رسام از شبکه آی فیلم پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجموعه تلویزیونی «مروارید سرخ» به نویسندگی و کارگردانی زنده یاد مسعود رسام، محصول سال ۱۳۸۴ است که از پنجشنبه ۹ شهریور هر روز ساعت ۱۸ روی آنتن می رود.

«مروارید سرخ» داستان زندگی آرام و لذت بخش زن و شوهر جوانی است که در کلبه ای رویایی و زیبا در منطقه ای ییلاقی زندگی می کنند و مرد که مهندس کشاورزی است، تصمیم می گیرد با استفاده از وام بانک به پرورش ماهی بپردازد. برادر و خواهر کوچک او همراه با شوهرش که مربی تیم فوتبال بانک کشاورزی است، به آنجا می آیند و قصه ادامه پیدا می کند. همه چیز به خوبی و خوشی پیش می رود و آنها در کنار هم زندگی خوب و خوشی دارند تا این که...

از جمله بازیگرانی که در این مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته اند، می توان به سحر ذکریا، پوپک گلدره، مهدی پاکدل، یوسف تیموری، سام ملایم وند، بهروز میرلو، حسن موذنی، فریبا نادری، خشایار راد، بهرام علیان، هایده حائری، فریده دریامج، فرهاد مشایخی، بهزاد مشایخی، میترا تبریزی، تارا سلیمانی، رامین راستاد، نونا یوسفیان، سوگل طهماسبی، محمود تالانی، بهنام تشکر و.... اشاره کرد.

اولین قسمت از «مروارید سرخ» که مسعود و مهران رسام تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته اند، قرار است از پنجشنبه ۹ شهریور ساعت ۱۸ از شبکه آی فیلم پخش شود. باز پخش این مجموعه نیز در ساعت های ۲ و ۱۰ روز بعد روی آنتن خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج