فیلم انیمیشن «آدم خانگی» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار به بخش مسابقه جشنواره فیلم‌های بسیار کوتاه «سئول» کره جنوبی راه یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، فیلم انیمیشن «آدم خانگی» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی مرضیه ابرار پایدار به بخش مسابقه جشنواره فیلم‌های بسیار کوتاه «سئول» کره جنوبی راه یافت.

نهمین دوره جشنواره فیلم‌های بسیار کوتاه «سئول» طی روزهای 20 تا 26 شهریورماه 96 در پایتخت کره جنوبی برگزار می‌شود و فیلم انیمیشن «آدم خانگی» ساخته «مرضیه ابرار پایدار» در بخش مسابقه جشنواره روی پرده خواهد رفت.

امسال 98 فیلم کوتاه از 31 کشور جهان در این جشنواره به نمایش درمی‌آیند.

«آدم خانگی» داستان یک مرد فروشنده حیوانات است که در مغازه‌اش به خواب رفته و خود را گرفتار در قفس حیوانات و کابوسی ترسناک می‌بیند. او در پی نجات از حیوانات می‌گریزد، ولی هربار به مانعی برخورد می‌کند...

این فیلم انیمیشن اوایل مردادماه در بیست و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی کارتون و انیمیشن سئول SICAF هم به نمایش درآمده بود؛ ضمن این که «آدم خانگی» نامزد دریافت جایزه از دهمین جشنواره جهانی فیلم محیط زیستی «کوالالامپور» مالزی هم شده است. این جشنواره در روزهای ۲۳ تا ۲۹ اکتبر 2017 برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج