در پی شهادت مظلومانه شهید محسن حججی به دست داعش جامعه قرآنی بزرگداشتی در روز ۲۶ مرداد برگزار می‌کند که این مراسم به صورت زنده از شبکه قرآن پخش خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، شهادت مظلومانه مدافع حرم شهید «محسن حججی» در مرز عراق و سوریه توسط عوامل پلید داعش طی چند روز گذشته، یکی از موضوعات پیش از دستور هشتاد و پنجمین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی را به خود اختصاص داد و طی آن پیشنهادی از سوی شبکه قرآن و معارف سیما جهت اعزام هیئتی از جامعه قرآنی کشور در روز 26 مردادماه به منزل این شهید مدافع حرم در شهر نجف‌آباد مطرح شد.

بر اساس این پیشنهاد و موافقت اعضای حاضر، مقرر شد جامعه قرآنی کشور برنامه بزرگداشتی برای این شهید والامقام تدارک ببیند.

بنا بر این گزارش، مقرر شد تا این مراسم در روز پنج‌شنبه، 26 مردادماه، از ساعت 9 صبح با حضور در منزل شهید در شهر نجف‌آباد، و در ادامه اجرای برنامه محفل انس با قرآن از ساعت 11 تا 13 در مصلای این شهر و هدیه ثواب تلاوت‌ها و مداحی اهل بیت(ع) به روح بلند شهید و در پایان اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شود.

همچنین این مراسم از شبکه قرآن و معارف سیما و رادیو قرآن به صورت زنده پخش خواهد شد.

یادآور می شود، جمعی از مسوولان، استادان، پیشکسوتان و صاحب نظران قرآنی کشور تاکنون برای حضور در منزل شهید و تشکیل محفل انس با قرآن از سوی جامعه قرآنی کشور اعلام آمادگی کرده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج