«سینماسنگر» جشنواره «عمار» برای اکران آثار سینمای انقلاب در شهرها و مناطق عملیاتی استان‌های کردستان و کرمانشاه دایر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، همزمان با برگزاری اردوهای راهیان نور غرب، «سینماسنگر» جشنواره « «عمار»» برای اکران آثار سینمای انقلاب در شهرها و مناطق عملیاتی استان‌های کردستان و کرمانشاه دایر می‌شود.

«سینماسنگر» جشنواره «عمار» با محوریت آثار وحدت، جهاد و شهادت و بازخوانی رشادت‌های مردم کرد از ۲۵ مرداد تا ۸ شهریور در باشگاه افسران شهر سنندج میزبان مردم و زائران می‌شود.

مستندهای «آفرندن»، «کرکم»، «روزگار اکبر»، «اهل سنت ایران»، «جلال کردستان»، «هابیل خون و خرما»، «برادرانه» و آثار داستانی «سمیه کردستان»، «عشق علیه السلام» و نماهنگ «جوانمردان دوران» به همراه فیلم سینمایی «بادیگارد» و «شیار ۱۴۳» از جمله آثاری هستند که در سینماسنگر جشنواره «عمار» نمایش داده می‌شوند.

در کنار «سینماسنگر»، «سینما سیار» جشنواره «عمار» هم به مدت ۲ هفته، آثار سینمای انقلاب را در شهرها و مناطق عملیاتی راهیان نور غرب در کردستان و کرمانشاه به نمایش می‌گذارد.

پیش از این نیز «سینماسنگر» جشنواره «عمار» برای نمایش آثار سینمای انقلاب در یادمان شهدای هویزه، میزبان زائران راهیان نور شده بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج