سری جدید برنامه «نیم‌رخ» از امروز با رویکرد قرآنی برروی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۶:۱۵ بیننده آن باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، «نیمرخ» ویژه برنامه‌ای است که برای مخاطب نوجوان تهیه و تولید شده و قرار است این برنامه از امروز شنبه 21 مرداد از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش شود.

این برنامه که با ساختار نمایشی جلوی دوربین رفته در دو گروه دختران و پسران تولید می‌شود و موضوعاتی از جمله نحوه برخورد و استفاده از فن‌آوری‌های جدید را به عنوان محور موضوعی خود قرار داده است.

نیمرخ خبرگزاری موج

 

ضمن آنکه با توجه به تخصصی بودن شبکه قرآن و معارف سیما، رویکرد قرآنی برنامه «نیمرخ» از مختصات اصلی این آن است.

نویسندگی «نیمرخ» را لیلی عاج و طناز مظفری بر عهده دارند و تهیه کننده و کارگردان آن کلهر است.

همچنین اجرای بخش پسران را محمدشادانی، بهزاد رحمانی، مهدی عطاران و مهران ضیغمی و بخش دختران با اجرای حنانه احدی، طناز دهقان و عرفانه سرای سرور جلوی دوربین می‌رود.

 

نیمرخ خبرگزاری موج

«نیمرخ» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیماست که روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16:15 به مدت 45 دقیقه از این شبکه پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند فایل‌های تصویری این برنامه را از وبسایت شبکه قرآن و معارف سیما به آدرس www.qurantv.ir  دریافت کنند.

برنامه جدید شبکه قرآن و معارف سیما در حالی با نام «نیمرخ» معرفی شده که سال‌های پیش برنامه‌ای با همین عنوان روی آنتن شبکه یک سیما می‌رفت و مخاطبان بسیاری داشت. باید دید برنامه «نیم‌رخ» شبکه یک دنباله‌رو همان برنامه است یا خیر و آیا می‌تواند محبوبیت آن برنامه را به دست بیاورد؟

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج