بعد از ساخت 10 فصل از سریال «تئوری بیگ بنگ» و برنامه‌ریزی برای تولید دو فصل دیگر، بر اساس گفته‌های مسوولان شبکه سی‌بی‌اس این سریال باز هم ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، بعد از ساخت 10 فصل از سریال «تئوری بیگ بنگ» و برنامه‌ریزی برای تولید دو فصل دیگر، بر اساس گفته‌های مسوولان شبکه سی‌ بی‌ اس این سریال باز هم ادامه خواهد داشت.

طرفداران سریال تئوری بیگ بنگ (The Big Bang Theory) منتظر فصل‌های جدید این سریال باشند.
 
خبرگزاری موج: تئوری بیگ بنگ


سریال «تئوری بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) از جمله سریال‌های کمدی است که تماشاچیان خاص خود را دارد.

پخش این سریال از سال 2007 از شبکه سی‌بی‌اس آغاز شد و تا کنون در سال‌های متمادی 10 فصل آن عرضه شده است.

سریال «تئوری بیگ بنگ» در میان تماشاگران 18 تا 49 سال، پربیننده‌ترین کمدی تلویزیونی است.

خبر خوب برای علاقمندان به این سریال این است که فصل‌های 11 و 12 آن هم ساخته خواهد شد و این اتفاق به این معنی است که 48 قسمت در انتظار طرفداران «تئوری بیگ بنگ» است.

چاک لر، دستیار تهیه این سریال در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر اعلام کرده که احتمالا پایان کار شلدون و همکارانش به این زودی ها نباشد: «ما هرگز حس نکردیم که در سال یازدهم هستیم باید منتظر ماند و دید در سال دوازدهم چه اتفاقی می‌افتد، شاید بعضی‌ها فکر کنند که پایان سریال است اما من شگفت‌زده شده‌ام که اینجا هستیم.»

شبکه سی‌بی‌اس در تازه‌ترین تصمیم‌اش ساخت اسپین‌آف Young Sheldon را در برنامه‌های خود قرار داده است.

این امکان هم وجود دارد که فصل سیزدهم سریال «تئوری بیگ بنگ» هم ساخته شود و این سوال پیش می‌آید که آیا فصل سیزدهم هم دنباله خوبی خواهد بود یا نه؟

کلی کال رئیس بخش تهیه و توزیع آثار شبکه سی‌بی‌اس می‌گوید: «تازمانی که بتوانیم پیش برویم سریال را ادامه می‌دهیم، حتی شده تا 20 سال هم خواهیم رفت.»

سریال «تئوری بیگ بنگ» (The Big Bang Theory) با هزینه‌های بالایی مانند 10 میلیون دلار در هر قسمت سریال ارزانی برای ساخت نیست. این احتمال هم وجود دارد که «تئوری بیگ بنگ» با رتبه بالایی تمام نشود. هر چند در حال حاضر سریال با خط داستانی مناسب و بدون تکراری پخش می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج