بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره فردا 15 مرداد با اجرای نمایش "من آنجا نیستم" به کارگردانی مهدی نعمتی در تئاتر شهر گشایش خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره، این دوره از جشنواره فردا با 4 اجرای صحنه‌ای و 7 اجرای خیابانی رسماً آغاز به کار کرده و جشنواره تا 20 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

در روز نخست این جشنواره نمایش‌های " من آنجا نیستم" به کارگردانی مهدی نعمتی در سالن تئاتر شهر ساعت 15، "آوازها دیوار بی در" به کارگردانی محمد قاسمی در سالن تماشاخانه ماه حوزه هنری ساعت 16:30،"تراژدی پارک" اتابک به کارگردانی سیروس مصطفی در تماشاخانه مهر ساعت 18 و نمایش "قصه ظهر جمعه" به کارگردانی حسام افروز در تالار اندیشه حوزه هنری ساعت 19:30 ، به روی صحنه می رود.

همچنین نمایش‌های خیابانی "گزارش یک تابوت" ساعت 17:30 در محوطه حوزه هنری، "سیاه ور دارو" ساعت 17:30 در محوطه تئاتر شهر، "فرکانس" ساعت 19 در محوطه حوزه هنری، "حکایت خنده‌دار خنده‌ای که نبود" ساعت 19 در محوطه تئاتر شهر، صد در صد خارجی ساعت 19 در محوطه ایوان انتظار(میدان ولیعصر) و نمایش "رد پایی در آسمان" ساعت 20:30 در محوطه حوزه هنری در روز نخست بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره اجرا خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره تئاتر سوره از روز 15 مرداد ماه به مدت 5 روز برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه این جشنواره 20 مرداد ماه با حضور هنرمندان و مدیران هنری در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج