نمایشگاهی از محصولات تولیدشده توسط زنان روستایی، مهاجر و به حاشیه رانده‌شده برای هشتمین‌بار از ۱۲ تا ۱۴ مردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، در کنار عرضه پوشاک، کیف، عروسک و زیورآلات در این نمایشگاه، عکس‌های برگزیده یک مسابقه عکاسی با محوریت توانمندی زنان نیز به‌نمایش درمی‌آید. هدف از اجرای این مسابقه‌ی عکاسی، ترویج نگاه درست نسبت به این قشر از جامعه و ارائه ایده فعالیت‌های پایدار در این زمینه بوده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن محصولات ویژه‌ای که برای نخستین‌بار به‌نمایش درمی‌آیند از ساعت ۱۶ تا ۲۲:۳۰ به آدرس کریمخان، خیابان ایرانشهر، کوچه مهاجر، شماره ۳۰، طبقه سوم مراجعه کنند.

این نمایشگاه برای هشتمین‌بار توسط «دستا دست» که یک سازمان مردم‌نهاد و کسب و کار اجتماعی است، اجرا می‌شود. این نهاد با هدف توانمندسازی تولیدکنندگان محصولات دست‌ساز و صنایع دستی بومی با اولویت گروه‌های به حاشیه رانده‌شده فعالیت می‌کند.

برگزاری دو کمپین «چرخ خیاطی» با هدف تجهیز دو کارگاه خیاطی زنان برای حفاظت از دریاچه ارومیه و «ماندگار شویم» با هدف ارائه آموزش برای گروهی از زنان فقیر مهاجر در راستای استفاده از فناوری برای مقابله با فقر از فعالیت‌های دیگر این گروه بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج