گروه «راز و نیاز» به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی شب گذشته دوشنبه دوم مرداد ماه از ساعت ۲۰ تا ۲۳ در ایوان شمس به استقبال خیرین و حامیان بنیاد خیریه آراسته رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، در کنسرت گروه «راز و نیاز» که عقیلی و نوازندگانش اجرای آن را بر عهده داشتند قطعاتی نظیر «مرا رها مکن»، «سپید یا سیاه»، «وطنم ای شکوه پا برجا»، «هانیه»، «شکوه گل»، «نگارا»، «خوشه چین»، «گلرخ»، «خون غزل»، «وطن» و «ایران» اجرا شد.

در این کنسرت خیریه هنرمندانی همچون امین تارخ، صدیقه بنایی و لاله اسکندری حضور داشتند.

امین تارخ در آغاز کنسرت از انتشار آلبومی خبر داد که در آن دکلمه اشعار را بر عهده داشته و سالار عقیلی هم در آن به هنرنمایی پرداخته است.

سالار عقیلی با اشاره به شوق و علاقه نوازندگان در گروه «راز و نیاز» برای حضور در برنامه گفت: همان لحظه که هنرمندان گروه را در جریان قرار دادم همه با عشق و علاقه پذیرفتند و با افتخار در ایوان شمس به اجرای برنامه پرداختند.

این خواننده موسیقی ایرانی در میان دو بخش برنامه از شاعر و ترانه سرای کشورمان که سال گذشته و تنها چند روز مانده به نوروز از دنیا رفت یاد کرد و قطعه «خون غزل» را به افشین یداللهی تقدیم کرد.

در پایان این برنامه اعضای گروه «راز و نیاز» به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی از سوی خیریه آراسته تندیس هایی را به رسم یادبود دریافت کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج