رئیس فرهنگسرای کار و تعاون از برپایی نمایشگاه کتاب ویژه دهه کرامت در کتابخانه‌ علامه طباطبایی(ره) منطقه ۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیداسماعیل جعفرپور با اعلام این مطلب اظهار کرد: ‌کتابخانه‌ علامه طباطبایی(ره) منطقه ۹ در این نمایشگاه، کتاب‌هایی با موضوعات مرتبط با دهه کرامت را با شناساندن سبک و سیره زندگانی حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

او افزود: این نمایشگاه به منظور ترویج مراجعه و بهره‌برداری از متون مرجع دینی در زندگی روزمره  با رویکرد و محورهای سبک زندگی و به منظور آشنایی با زندگی و سیره امام هشتم شیعیان حضرت رضا (ع) و خواهر بزرگوار ایشان حضرت معصومه (س) همزمان با دهه کرامت  در قالب نمایشگاه با عنوان  "امتداد نور"  برپا می‌شود.

رییس فرهنگسرای کار و تعاون گفت: در نمایشگاه "امتداد نور" بیش از  ۳۰ جلد کتاب با موضوعات مرتبط با شخصیت و زندگانی امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، معجزات، سخنان و احادیث ایشان از جمله کتاب زندگی سیاسی هشتمین امام، امام رضا(ع) و زندگی، سبک زندگی، منشور زندگی در منظر امام رضا(ع)، شمس ولایت، کریمه فاطمه معصومه(س) و... در معرض دید مراجعان و علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار می‌گیرد.

جعفرپور با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ ۳ تا ۱۲  مرداد برگزار می‌شود اظهار کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه، آشنایی نسل جدید با سیره بزرگان دین به ویژه حضرت امام رضا(ع) است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه در تاریخ ذکرشده از ساعت ۱۰ تا ۱۶  به نشانی: بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، تقاطع خیابان هاشمی، فرهنگسرای کار و تعاون  مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۶۶۰۲۹۰۶۰ تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج