نیما شاهرخ شاهی بازیگر گفت: فیلم «مسلخ» اثر خانوادگی و خوبی است امیدوارم با حمایت مردم دیده شود.

به گزارش خبرگزاری موج، روز چهارشنبه 14 تیرماه اکران مردمی فیلم «مسلخ» ساخته اصغر نصیری در سینما آزادی برگزار شد. در این مراسم علاوه بر کارگردان نیما شاهرخ شاهی، پرستو صالحی و فرهاد بشارتی در این مراسم حضور داشتند. اصغر نصیری ضمن تشکر از حضار گفت: سینمای خانوادگی این روزها کمتر مورد توجه قرار می گیرد امیدوارم این فیلم که با هدف جذب خانواده یک معضل اجتماعی مورد توجه قرارداده بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند و شما مبلغ این فیلم برای دیگر علاقمندان به سینمای مستقل و خانوادگی باشید و با حضورتان در سالن سینما از سینمای مستقل حمایت کند.

 

نیما شاهرخ شاهی بازیگر فیلم هم با ابزار خوشحالی از حضور در میان مردم تاکید کرد: فیلم «مسلخ» فیلم خوبی است و به نظرم یک اثر خانوادگی است که به معضلات امروز جامعه و جوانان اشاره دارد و متاسفانه تبلیغات ندارد و در سکوت خبری اکران شده است . مخاطب اطلاعی از اکران فیلم ندارد . تبلیغات نابرابر به فیلم‌ها لطمه می‌زند . همکاری با عزیزان برای من باعث خرسندی است و امیدوارم شاهد تبلیغات بیشتر و گسترده تری برای فیلم باشیم تا فیلم به درستی دیده شود.

پرستو صالحی دیگر بازیگر این فیلم از حضورش در کنار مردم و دیدن فیلم در کنار آن ابراز خرسندی کرد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «مسلخ» به کارگردان اصغر نصیری در سرگروه سینما ماندانا از روز 7 تیرماه در تهران و شهرستان آغاز شده است.

در فیلم بازیگرانی چون نیما شاهرخ شاهی،نرگس محمدی، پرستو صالحی، شیوا طاهری، امیرحسین داودی، ایمان نیک نفس، لیلا عزیزی، مینا دلشاد به ایفای نقش می‌پردازند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج