کاندیداهای بخش بلند سینمایی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اعلام شدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی سی‌امین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی کاندیداهای بخش بلند سینمایی به شرح زیر است:

کاندیدای بهترین فیلم (کودک) بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم شکلاتی به تهیه کنندگی ایرج محمدی

۲- فیلم قهرمانان کوچک به تهیه کنندگی بیتا منصوری

۳- فیلم دزد و پری 2 به تهیه کنندگی بهروز مفید

کاندیدای بهترین فیلم (نوجوان) بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم اسکی باز به تهیه کنندگی محمد احمدی

۲- فیلم 21 روز بعد به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه

۳- فیلم پایان رویاها به تهیه کنندگی بکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش بلند سینمایی:

۱- فیلم 21 روز بعد به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان

۲- فیلم اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی

۳- فیلم پل سفید به کارگردانی علی قوی تن

*کاندیدای بهترین فیلمنامه بخش بلند سینمایی:

۱- احسان ثقفی برای فیلم 21 روز بعد

۲- حسین قناعت برای فیلم دزد و پری 2

۳- محمدعلی طالبی برای فیلم پایان رویاها

*کاندیدای بهترین دستاورد فنی و هنری بخش بلند سینمایی:

۱- فرهاد محمودی فیلمبردار فیلم اسکی باز

۲- علی محمد قاسمی فیلمبردار فیلم پایان رویاها

۳- پیمان عباس زاده فیلمبردار فیلم چهل کچل

بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی:

کاندیدای بهترین کارگردانی بخش کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم باران آهسته می بارد به کارگردانی سعید نجاتی

۲- فیلم آریو والیبال؟ به کارگردانی محمد بخشی

۳- فیلم سلام به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی

کاندیدای بهترین فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم باران آهسته می‌بارد به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قم، شهرداری ازمیر ترکیه

۲- فیلم آریو والیبال؟ به تهیه کنندگی نیما ربیعی

۳- فیلم سلام به تهیه کنندگی حسین اسدی زاده و جبرئیل نجفی

۴- فیلم خاطره به تهیه کنندگی حسین دارابی

کاندیدای بهترین فیلمنامه کوتاه و نیمه بلند داستانی:

۱- فیلم باران آهسته می بارد به نویسندگی علیرضا راونده

۲- فیلم پیژامه راه راه پدر را باد برد به نویسندگی محمد صادقی

۳- فیلم سلام به نویسندگی اکرم صادقی

۴- فیلم مشق شیدا به نویسندگی محسن جسور

۵- فیلم صدای نرگس به نویسندگی هادی راهبر

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج