علیرضا داوودنژاد این روزها در تدارک ساخت فیلمی جدید است و می گوید«فراری»تا پایان تابستان اکران خواهد شد.

علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج درباره وضعیت اکران آخرین فیلمش«فراری»گفت:فیلم قرار بود در عید فطر اکران شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

وی افزود:برخی مسائل در فیلم «فراری»هست که باید حل شود و برای حل آنها در تلاشیم و امیدوارم فیلم تا پایان تابستان اکران شود.

داوونژاد در پایان گفت:در تدارک ساخت فیلم بعدی ام هستم و با مساعد شدن شرایط کار را آغاز خواهم کرد.

«فراری» یک فیلم اجتماعی است و محسن تنابنده، ترلان پروانه، سیامک صفری، سیما تیرانداز، رضا داوودنژاد، اقدس سعادت رضایی، علی داوودنژاد در آن به ایفای نقش پرداخته اند و سال گذشته نیز به خاطر موضوعش مورد توجه رسانه ها قرار گرفته بود.

داودنژاد به همراه محمود کلاری به عنوان مدیر فیلمبرداری «فراری» ۹۰ درصد از فیلم را در تهران فیلمبرداری کردند و مابقی نیز در شمال کشور جلوی دوربین رفته است، فیلمی که رویکرد آسیب شناسی جامعه و قشرهای مختلف و عوامل خودشیفتگی کاذب و عدم تناسب زندگی بین طیف های مختلف جامعه را به تصویر می کشد.

»فراری» داستان دختر ۱۸ ساله‌ای به نام گلنار با بازی ترلان پروانه را روایت می‌کند که از شهرستان به تهران می‌آید و تلاش می‌کند تا با ماشین «فراری» هشت میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد. گلنار در این‌ بین با یک راننده آژانس آشنا می‌شود که او را در اتفاقات قصه همراهی می‌کند. نقش این راننده آژانس را محسن تنابنده بازی می‌کند.

عوامل فیلم «فِراری» عبارتند از کارگردان: علیرضا داوودنژاد، نویسنده: کامبوزیا پرتوی، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، فیلمبردار: محمد ابراهیمیان، صدابردار و صداگذار: پرویز آبنار، دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: رضا سخایی، مدیر تولید: حمیدرضا وفایی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی‌طاری، طراح چهره‌پردازی: عبداله اسکندری، موسیقی: یحیی سپهری‌شکیب، امور فنی: نشاط پورفراهانی، فیلمبردار پشت صحنه: علی داوودنژاد، عکس: سجاد سپهری

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج