بهمن کیارستمی از تماس وزیر بهداشت خبر داد و گفت: دکتر هاشمی امروز (هشتم تیرماه) با من تماس گرفت و برای حضور در مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی و ارائه توضیحات در آن جلسه اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، پسر عباس کیارستمی ادامه داد: به نظر می‌رسد مشکل همکاری دانشگاه شهید بهشتی هم با توصیه ایشان حل شده و طبق صحبت‌هایی که انجام شده است دکتر حریرچی و دکتر پیوندی هم برای ارائه گزارش در مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی حضور خواهند داشت.

بهمن کیارستمی با بیان این‌که درخواست ارائه گزارش درباره پرونده پزشکی پدرش از سال گذشته مطرح شده است، خاطرنشان کرد: حالا با پیگیری و حمایت دوستان به‌خصوص همکاران رسانه‌ای این اتفاق ممکن شده است و مکان برگزاری هم سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی تعیین شده است.

 طی چند هفته گذشته بهمن کیارستمی پیگیر برگزاری برنامه سالگرد درگذشت عباس کیارستمی بود که در مقاطعی اجرایی شدن این برنامه با موانعی روبه‌رو شد. اما حالا فرزند زنده‌یاد عباس کیارستمی خبر می‌دهد که برنامه طبق آن‌چه در نظر داشته است، قرار است 14 تیرماه برگزار شود.

بهمن کیارستمی طی چند هفته گذشته از برگزاری مراسمی خبر داد که سخنرانان اصلی آن مسئولان بهداشت و درمان مرتبط با پرونده پزشکی عباس کیارستمی خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج