شبکه چهار سیما در ایام تابستان امسال مجموعه‌ای از فیلم‌های سینمایی را در قالب جشنواره تابستانه به بینندگان خود عرضه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه چهار،‌ پخش جشنواره فیلم‌های سینمایی شبکه چهار در ایام تابستان از دهم تیر ماه آغاز و تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت و مخاطبان این شبکه در تابستان ۹۶ می‌توانند به تماشای آثار سینمایی ایران و جهان در ژانرهای مختلف بنشینند.

جشنواره تابستانه فیلم‌های سینمایی شبکه چهار ساعت ۱۰:۳۰ به روی آنتن می‌رود و فیلم‌ها به صورت هفتگی در یک ژانر سینمایی علمی، تخیلی، تاریخی، جنگی، وحشت، طنز، کلاسیک، جنایی-پلیسی، زندگی‌نامه‌ای و... پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی که در هفته اول جشنواره تابستانی پخش می شود به ژانر اقتباسی اختصاص یافته است و ۴۷ رونین، گوژپشت، مغازه‌ی عتیقه فروشی، سرقت از برینک و پسر خانواده وینزلو عناوین فیلم هایی هستند که از ۱۰ تا ۱۴ تیر ماه به ترتیب در هفته اول جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی شبکه چهار سیما به نمایش درخواهد آمد.

برنامه "گیشه" که در روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱ با پخش و تحلیل فیلم های سینمایی به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود در ایام تابستان نیز برای علاقمندان سینما پخش خواهد شد.

جشنواره فیلم‌های سینمایی شبکه چهار به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما تهیه و آماده پخش می شود و در ایام تابستان از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰:۳۰ پخش و ساعت۱۳:۳۰ بازپخش می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج