زهرا عبدی که این روزها در حال بازنویسی متون کهن است، از انتشار چاپ دهم «کشکول شیخ بهایی» خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج، عبدی در این‌باره گفت: در بازنویسی کتاب «کشکول شیخ بهایی» تلاش کرده‌ام  تا نسبت به فرم و شاکله کتاب اصلی، وفادار باشم. ضمن این‌که در بحث نگارش از قوه تخیل و برداشت خودم در قالب داستانی استفاده کرده‌ام.

چاپ دهم «کشکول شیخ بهایی» در قطع رحلی سخت توسط انتشارات هنارس راهی بازار شده است. چهار جلد دیگر از این مجموعه با بهره‌گیری از قصه‌های «هزار و یک شب» در همان سبک و سیاق داستان‌های پیوسته و پرکشش توسط این نویسنده نوشته شده و یکی از آن‌ها «‌سفرهای سندباد» است که قرار است توسط انتشارات یادشده با همان فرمت کتاب کشکول، راهی بازار شود.

تالیف کتاب‌هایی با درون‌مایه مذهبی از دیگر دغدغه‌های این نویسنده است. عبدی یک مجموعه 14 جلدی را با عنوان کلی چهارده معصوم (ع) ویژه کوکان نوشته است. این مجموعه که کار تصویرسازی آن را گروهی از تصویرگران برعهده دارند، بناست توسط انتشارات جمکران راهی بازار شود.

چهل داستان کودک کاراکترمحور با موضوعات قرآنی از دیگر نوشته‌های این نویسنده است که هنوز منتشر نشده است. به گفته عبدی، طرح و ایده این مجموعه‌ داستان‌ها متفاوت است و امید است مورد توجه قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج