مدیر شبکه نسیم شب گذشته (۲۰ خرداد ماه) با حضور در پشت‌ صحنه برنامه «هزارداستان»، با عوامل این برنامه گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، محمد احسانی (مدیر شبکه نسیم سیما) به همراه علی اکبر کاظمی (قائم مقام)، میثم فضلعلی (مدیر گروه تولید) و امیرعباس اشرف (مدیر روابط عمومی) این شبکه در محل ساخت مجموعه تلویزیونی «هزارداستان» حضور یافت و ضمن اطلاع از جریان روند تولید، با عوامل این پروژه به گپ و گفت پرداخت.

در ابتدا، جواد فرحانی (تهیه‌کننده) ضمن تشکر از دکتر احسانی که این برنامه را به عنوان نخستین بازدید خود پس از تصدی مدیریت شبکه نسیم انتخاب کرده، توضیحاتی را درباره روند تولید برنامه ارائه کرد. سپس مریم نوابی‌نژاد و فواد صفاریان‌پور کارگردانان این پروژه درباره جزئیات و مشخصه‌های برنامه و نیز ایده‌ها و ابتکارات آن در برنامه‌های آتی سخنانی بیان کردند.

احسانی نیز ضمن اعلام رضایت و استقبال مخاطبان از این مجموعه، از عوامل تولید و تهیه‌کننده این پروژه تشکر و قدردانی کرد و توضیحات و راهکارهایی را درباره بهبود ساختار و فضای برنامه ارائه داد.

«هزارداستان» تلاش کرده‌ است روزنه‌های امیدی که در زندگی افراد موجب تغییر و تکاپویی جدید در زندگی آن‌ها شده‌ است را برای مخاطب به تصویر بکشد. این مجموعه تلویزیونی هر روز تا پایان ماه رمضان، ساعت ١٨:٣٠ از شبکه نسیم پخش می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج