رادیو تهران از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) ویژه‌ برنامه‌های لیالی قدر در شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان را به صورت مستقیم پخش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از رادیو تهران، میثم کطائیان، تهیه‌کننده برنامه با بیان این خبر گفت: ویژه برنامه «پله پله تا ملاقات خدا» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که سه شب به صورت زنده به همراه قاریان و سخنرانان مطرح کشورمان در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه تا ۳ بامداد میزبان شب‌زنده‌داران است.

وی افزود: انعکاس شب قدر از رادیو به واسطه معذوریت کسانی است که نمی‌توانند در مراسم حضور داشته باشند، در این ویژه برنامه مراسم به صورت زنده از رادیو تهران پوشش داده می‌شود.

کطائیان با اشاره به بخش‌های این ویژه خاطرنشان کرد: پخش قرائت دعای جوشن کبیر توسط غلام‌رضازاده، زین‌العابدین فرد، باقری و محمدپور و مرثیه‌سرایی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همچون؛ عباس حیدرزاده‌، در شب ۱۹، مجتبی باقری در شب ۲۱ و حامد رضوان‌فر در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان از بخش‌های این مراسم معنوی محسوب می‌شود.

به گفته تهیه‌کننده برنامه همچنین مراسم سخنرانی و احیا توسط حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی بوشهری در شب ۲۱ ماه مبارک رمضان و آیت‌الله سید احمد خاتمی در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

انعکاس رویداد مذهبی شب قدر از شاه عبدالعظیم و بخش ادبیات در قدرسروده خانم دکتر شمشاد و آیتم قدر ماه ضیافت، کمک و دستگیری از ایتام از بخش‌هایی است که از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز تقدیم مخاطبان رادیو تهران می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج