«پالت» عنوان تازه ترین اثر نمایشی محمد حاتمی در مقام نویسنده و کارگردان است که از روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق گزارش رسیده، نمایش «پالت» به نویسندگی و کارگردانی محمد حاتمی از روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه با حضور تعدادی از بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرای خود را آغاز می‌کند.

محمد حاتمی که چندی پیش نمایش «سه گانه اورنگ» را در تماشاخانه پایتخت (کنش معاصر) روی صحنه برده بود درباره تازه‌ترین اثر نمایشی خود توضیح داده است: «پالت ترکیبی است از همه دغدغه‌هایم از انسان و جوهر نمایش. انسان و سرگشتگی‌هایش. انسان و دل‌مشغولی‌هایش. انسان و خودش. دنیایی پر از تشویش و بی‌قراری. نگاه منتظر. پالت یاد همه شبگردهای سرگردان شهر خاموش است و کلید کلمات آن از جایی جان گرفت که شعر جاودان رمزگونه مردی جاودان را با گوش جان نوش کردم. مردی از دیار این سرزمین ، «مولانا» . کیست در دیده که از دیده برون می‌نگرد/ یا چه شخصی است که گویی که منش پیرهنم. این بیت همه کلام پالت است همه رنگ‌ها.»

سوسن پرور، یزدان جیریایی، مهران رنج بر، بهنام شرفی، سمیرا کریمی، محمد نادری و محمد حاتمی ( به ترتیب حروف الفبا) بازیگران نمایش «پالت» به نویسندگی و کارگردانی محمد حاتمی و تهیه کنندگی امیرحسین پور عظیمی هستند. این در حالی است که ایمان یزدی مدیرتولید، دیاکو خاکی دستیار کارگردان و برنامه ریز، روزبه حسینی دراماتورژ، محمد حاتمی طراح صحنه و نور، هلیا شکری طراح لباس، فهیمه حسینی طراح پوستر، بروشور و عکاس، علی شایانفر ساخت دکور، فرزانه میرزا بابایی، سارا احمدی و یاسمن لطفی دستیاران لباس، نیما قپانوری کارگردان ویدئویی و ساخت تیزر، شمیس پورشاه رضایی منشی صحنه، مهران انامی مدیر صحنه، امیرقالیچی تبلیغات مجازی و علیرضا سعیدی امور رسانه ای عوامل اجرایی نمایش را تشکیل میدهند.

گروه موسیقی «ایونت» به سرپرستی حسام هوشیانی و نوازندگی آریا قاسمی نوازنده گیتار و خواننده، آروین سیدان نوازنده هارمونیکا، امیرحسین قائم مقامی نوازنده گیتار سولو، حسام هوشیانی نوازنده کوبه ای نیز کار آهنگسازی و اجرای موسیقی نمایش را به عهده گرفتهاند.

نمایش «پالت» به نویسندگی و کارگردانی محمد حاتمی و تهیه کنندگی امیرحسین پورعظیمی از روز یکشنبه ۲۸ خرداد ماه در تالار استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج