مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب تهران یک ماه بعد از اتمام سی‌امین دوره نمایشگاه کتاب تهران، به طور کامل تخلیه و تحویل مدیریت این مجموعه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تمامی سالن‌های نمایشگاهی مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، حدود یک ماه پس از برگزاری سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در آن تخلیه و تحویل مدیریت این مجموعه شده است.

بر اساس این گزارش، بجز بخش‌های کوچکی از واحد پشتیبانی که محل نگهداری برخی اقلام و ضایعات نمایشگاه امسال بوده تا در زمانی مناسب و از طریق مزایده به فروش گذاشته شود، مابقی بخش‌های شهر آفتاب تحویل مدیریت این مجموعه شده است.

مجموعه مدیریت شهر آفتاب برای در اختیار قرار داشتن این بخش (واحد پشتیبانی) توسط مسئولان نمایشگاه، موافقت لازم را اعلام کرده و بر این اساس مقرر شده که پس از انجام امور مربوط به فروش این اقلام، واحد مربوطه هم تحویل این مجموعه شود.

کار جمع‌آوری سازه‌های موقت نمایشگاهی در شهر آفتاب دو روز بعد از برگزاری آئین اختتامیه نمایشگاه امسال یعنی از ۲۵ اردیبهشت آغاز شد و ناشران در همان روزهای نخست پس از خاتمه نمایشگاه، نسبت به تخلیه شهر آفتاب و خروج از این مکان اقدام کردند.

این در حالی است که مطابق قراردادی که وزارت ارشاد و تشکل‌های نشر مجری نمایشگاه کتاب تهران با مجموعه شهر آفتاب داشتند، این امکان که آنها تا تاریخ ۱۵ خرداد در شهر آفتاب بمانند وجود داشته است.

یادآوری می‌شود، سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت با مشارکت حدود ۳ هزار ناشر داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف و با عرضه نزدیک به ۴۰۰ هزار عنوان از تازه‌ترین آثار آنها در ۳ سال اخیر در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب پایتخت برگزار شد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج