رادیو ایران از شنونده‌های خود خواسته که برای ترویج سنت افطاری ساده، عکس‌های خود را از سفره‌های افطاری برای برنامه «از تو به یک اشاره» ویژه برنامه افطار ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر گروه جامعه رادیو ایران با اعلام این خبر گفت: عکس‌های ارسالی مخاطبان رادیو از طریق «رادیو نما» و در زمان پخش برنامه «از تو به یک اشاره» به روی آنتن می رود.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، رضا بحیرایی - مدیر گروه جامعه این شبکه رادیویی - با بیان اینکه «از تو به یک اشاره» دومین سال متوالی است که از گروه جامعه پخش می‌شود، گفت: این برنامه سعی می‌کند تا با توجه به حال و هوای رمضان برنامه‌ای مناسب و مفید را برای شنونده ها در لحظات افطار تدارک ببیند.

بحیرایی ادامه داد: در «از تو به یک اشاره» سعی شده تا هر روز یکی از صفات خداوند موضوع برنامه قرار بگیرد و آثار این صفات در زندگی امروز ما مورد توجه باشد.

وی با اشاره به بخش‌ها و آیتم‌های مختلف این ویژه نامه ادامه داد: نکته ها و سخنان پند آموز اخلاقی از بزرگان ،بخش های روایی گوناگون ،گفتگو با خانواده شهدای مدافع حرم و هشت سال جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی ، گفتگو با ائمه جمعه شهرستان ها ی مختلف از بخش‌های این برنامه است.

مدیر گروه جامعه رادیو ایران تصریح کرد: هدیه‌ای به رسم یادبود از طرف رادیو ایران به خانواده معظم شهداء اهدا می شود؛ ضمن اینکه توجه به حس و حال روزه داران در زمان افطار یکی از مهمترین ویژگی های این برنامه است.

از تو به یک اشاره به تهیه‌کنندگی ساجد قدوسیان، گویندگی فاطمه آل عباس، نویسندگی سارا آقامحمدی، ساناز احمدی دوستدار، لیلا حسین‌پور، کارشناسی استاد فتحی پور، گزارشگری گیتی محمدی و با همکاری سعید توکلی، نسیم رفیعی، حسن همایی، احسان زارع،  افسانه خیرخواه، سیما بلوری، شیرین خبازی و... در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن رادیو ایران می رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج