نرگس آبیار از تاثیرگذاری حضور نرگس کلباسی در برنامه «ماه عسل» گفت و ابراز امیدواری کرد که «از نرگس درس انسانیت یاد بگیریم»

به گزارش خبرگزاری موج، آبیار که کارگردانی فیلم‌هایی چون «نفس» و «شیار 143» را در کارنامه دارد، شب گذشته پس از تماشای «ماه عسل» از تاثیرگذاری این قسمت و حضور نرگس کلباسی به عنوان مهمان گفت.

 او در این پیام ویدئویی عنوان کرد: 

«ماه عسل را از شهر برلین تماشا کردم و خوشحال هستم که نرگس کلباسی الان ایران است. من از او بسیار آموختم به عنوان کسی که بی چشمداشت خودش را وقف خلق می‌کند. حالا که دیدم او مهمان برنامه است فرصت را مغتنم شمردم که بگویم من به عنوان یک انسان اگر ممکن است جایی صدایم به گوش همه برسد درباره نرگس حرف بزنم. یادم است در زمان محکومیتش فقط هم من این کار را نکردم و آدم‌های زیادی درباره نرگس صحبت کردند از آقای فرهادی و خانم مهتاب کرامتی و آقای پرستویی و باران کوثری و ... به هرحال وظیفه ما این است که هر انسانی در هرگوشه دنیا اگر به ناحق حقش پایمال می شود همه از او حمایت و برای او تلاش کنیم.»

بنا به گزارش روابط عمومی «ماه عسل»، در ادامه پیام نرگس آبیار آمده است:

«برنامه ماه عسل که حالا دوازدهمین سال ساختش را پشت سر می‌گذارد موجب می‌شود که یک همدلی بزرگ بین مردم ایجاد شود و همه را به یاد هم می‌اندازد آن هم در دنیایی که همه در لابه‌لای رسانه‌ها و فضای مجازی یکدیگر را فراموش کنیم. ماه عسل ما را به یاد همدیگر می‌اندازد و خوشحالم که در این برنامه توانستم نظرم را درباره نرگس کلباسی بدهم و امیدوارم از نرگس درس انسانیت را یاد بگیریم تا زندگی بهتری داشته باشیم و همدل یکدیگر باشیم.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج