شبکه رادیویی تهران همزمان با آغاز به کار بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با برپایی ایستگاه رادیویی به صورت زنده این رویداد قرآنی را پوشش می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر امروز با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار می‌کند.

میثم عطائیان، تهیه کننده ویژه برنامه «ندای وحی» با اعلام پوشش این دوره از نمایشگاه گفت: این نمایشگاه تا ۲۶ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۲۴ برای بازدید عموم دایر خواهد بود. شبکه رادیویی تهران با برپایی ایستگاه رادیویی به صورت زنده بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم را پوشش می دهد.

بیش از  ۲۹۷ ناشر در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۸۱ ناشر از ایران و ۱۶ ناشر نیز از کشورهای ترکیه، عراق، لبنان و سوریه هستند. در این ویژه برنامه ما با ناشران گفت وگو و رخدادهای فرهنگی و دینی که در نمایشگاه برگزار می‌شود از جمله نشست های عفاف و حجاب و شب های شعر قرآنی را منعکس می کنیم.

وی یادآور شد: ایستگاه رادیویی تهران در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به معرفی بخش دیجیتال آثار قرآنی و هنرهای قرآنی می پردازد و با شخصیت ها و مسئولانی که از نمایشگاه بازدید می کنند گفت وگو می کند. در بخش گزارش های مردمی مهدی اسماعیلی گزارشگر برنامه، با محوریت خانواده و نوجوانان و  توسعه علوم قرآنی در خانواده ها گزارش هایی را تقدیم مخاطبان می کند.

بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم  ۸ تا ۲۶ خرداد ماه سال جاری (مصادف با سوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) با شعار« قرآن، اخلاق، زندگی» در مصلی پذیرای عموم علاقه مندان به قرآن است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج