طی نظرسنجی که در برنامه «فرمول یک» انجام شد، مخاطبان این برنامه بهترین سریال در حوزه حماسه سوم خرداد را انتخاب کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی «فرمول یک»، برنامه صبحگاهی شبکه یک با اجرای سید علی ضیاء در سری دوم خود هر سه شنبه به انتخاب بهترین‌ها در حوزه‌های گوناگون اقدام کرده است.

این نظرسنجی با انتخاب برترین معلم آغاز شد و مخاطبان به سعید حاجی‌زاده معلم فداکاری که سال ۱۳۸۰ در شهر قزوین کلیه خود را به دانش‌آموز ۱۸ ساله خود اهدا کرد و ۱۵ سال تمام کسی از ماجرای اهدای عضو او خبر نداشت، رأی دادند.

برای سه شنبه بعد موفق‌ترین جوان ایرانی به رأی گذاشته شد و الهام فرهمند بازیکن تیم ملی بانوان ایران انتخاب شد.

در هفته گذشته نیز که انتخاب روحانی برتر به مردم سپرده شده بود، کمیل نظافتی روی آنتن آمد؛ روحانی که کلیه‌اش را به کودک هشت ساله اهدا کرد و با فروش ماشین شخصی خرج درمان او را داد.

این هفته در «فرمول یک» برترین سریال حماسه سوم خرداد به داوری مخاطبان گذاشته شده بود که «شوق پرواز» توانست رأی بیشتری را نسبت به «در چشم باد» و «کیمیا» از آن خود کند.

 

شهاب حسینی اولین انتخاب من بود

یدالله صمدی کارگردان این سریال، با حضور در برنامه در سخنانی گفت: خوشحالم «شوق پرواز» برای سومین بار در بین سریالهای دفاع مقدسی انتخاب شده است و جا دارد از همه کسانی که رای دادند تشکر کنم و این موضوع انگیزه من برای کار را بیشتر می کند.

وی با بیان اینکه به روح شهید بابایی و سرکار خانم صدیقه حکمت همسر فقید ایشان سلام می‌فرستم، یادآور شد: شهاب حسینی اولین انتخاب من بود و خانواده شهید بابایی نیز از این موضوع استقبال کردند. شهاب آمد و سنگ تمام گذاشت. به نظرم اگر کسی غیر از او در این سریال بازی می کرد شاید چنین نتیجه ای به دنبال نداشت. پنجم خرداد اولین سالگرد درگذشت خانم حکمت همسر شهید بابایی در زادگاه ایشان در قزوین است و امیدوارم یاد ایشان همیشه زنده باشد. خانم حکمت و همسرشان فرزندان خوبی تربیت کرده‌اند. دختر این دو نیز در عرصه مستندسازی کار می‌کند.

«فرمول یک» شنبه تا چهارشنبه‌ها به تهیه‌کنندگی افشین حسین‌خانی ساعت هفت صبح روی آنتن می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج