خرید بیش از ۲۱ میلیارد ریال کتاب در جلسات ۵۶۹ و ۵۷۰ هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تصویب رسید.

به گزارش خبرگزاری موج بر اساس خبر رسیده از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسات ٥٦۹ و ٥۷۰ این هیات ۷۴۲ عنوان در ۱۰۹۴۰۰ نسخه به مبلغ  ۲۱ میلیارد و ۸۶۳ میلیون و ۶۵۲ هزار ریال (بیست و یک میلیارد و هشتصد و شصت و سه میلیون و ششصد و پنجاه و دو هزار) ریال برای خرید مورد تصویب قرار گرفت.  

 

عناوین کتاب‌های مصوب در تارنمای هیات انتخاب و خرید کتاب به  نشانی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book   بارگذاری شده است.

 

بر اساس این گزارش، مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک به شرح زیر است:

 

 الف) ناشران بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در: جاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبه‌روی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبه‌روی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن: ٥١-٤٤٥٤٥١٤٩ ، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امورفرهنگی وزارتخانه (اتاق ٣٢٥)، مدارک زیر را به مسئول ذی ربط تحویل دهند:

 

١-رسید انبار ٢ برگی (نسخه ذی حسابی و امور مالی)

 

٢-کپی پروانه نشر معتبر (در زمان دریافت حواله، پروانه نشر حداقل تا ٢ ماه آینده دارای اعتبار باشد)، کپی کارت ملی و کپی شناسنامه ناشر

 

٣-فاکتور فروش رسمی سربرگ ناشر

 

٤-اعلام شماره حساب در یکی از بانک‌های ملی به نام صاحب پروانه نشر

 

٥-ارائه تصویر کد اقتصادی (سازمان ها، شرکت ها و موسسات)

 

ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، قبل از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز (آقای بی پروا)، تلفن: ٤٤٥١٩٢٣٢ و ١٤٧٤٤٠١-٠٩١٢ مراجعه کنند.

 

 ج) ناشران هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا درصورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.

 

 د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری – مالی معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.

 

 ه) برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های زیر تماس حاصل شود:

 

١- دفتر تحویل کتاب و برگزاری جلسات                ٣٨٥١٣٠٤٩   

٢- دفتر تنظیم حواله خرید کتاب                           ٣٨٥١٢٨٥٠

٣-دفتر امور مالی                                              ٣٨٥١٢٩٩٤    

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج