سومین نشریه الکترونیکی قنوت ویژه ماه مبارک رمضان تولید و در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد اقامه نماز مسعود دریس در رابطه با جزئیات این خبر گفت: با توجه به ظرفیت بالای فضای مجازی و عنوان اجلاس سراسری نماز سال جاری که تحت عنوان نماز و فضای مجازی نام گرفته است، از اواخر سال گذشته و تا کنون سعی شده است که محتوای مورد نیاز مخاطبان، پس از نیاز سنجی، متناسب با ذائقه کاربران در فضای مجازی نسبت به متناسب سازی تولیدات محتوایی اقدام، و آن را در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی که گستره وسیعی از مخاطبان را در برمی‌گیرد، توزیع و منتشر کنیم.

وی در ادامه به نشریه الکترونیکی قنوت پرداخت و افزود شمارگان قبلی این نشریه ویژه معتکفین به موضوع اعتکاف و نشریه شماره دوم آن ویژه ایام مبارک شعبانیه اختصاص یافت.

با توجه به اقبال صورت گرفته، نشریه قنوت این شماره را به بهار قرآن ماه مبارک رمضان اختصاص داده‌ایم و نشریه را در ۱۸۰ صفحه با موضوعات متنوع، کاربردی، تاثیر گذار و قابل استفاده عزیزان روزه دار آماده کرده‌ایم. محیط گرافیکی بسیار جذاب این نشریه و موضوعاتی چون نماز روزهای ماه مبارک احکام و آداب و ادعیه ی ایام، اشعار و پیامک‌های ماه مبارک، فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب، پیام‌های ارزشمند استاد قرآن کریم، جناب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، نیز از بخش‌های مفید این نشریه است.

برای دریافت نشریه می‌توان به سایت ستاد اقامه نماز به نشانی www.namaz.ir و یا به کانال رسمی ستاد اقامه نماز به نشانی @namaz_ir مراجعه و فایل نشریه را به طور رایگان دریافت کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج