دو کتاب «شهروند آسمان» و « شوق وصال» پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر موزه دفاع مقدس تهران در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، کتاب «شوق وصال» مجموعه‌ای از عکس‌های سردار سرلشکر دکتر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا از دوران جنگ تحمیلی است که حاشیه‌نگاری شده و با زبان تصویر چهره شهدای والامقام و بسیجیان و رزمندگان دریادل دوران دفاع مقدس را به نمایش می‌گذارد.

کتاب «شهروند آسمان» مجموعه خاطرات امیر خلبان محمود انصاری است که به کوشش فاطمه دهقان نیری در 15 فصل و 535 صفحه گردآوری و تدوین شده است.

این کتاب سعی دارد تصویری از زمینه‌های رشد و روند فعالیت‌هایی که یک خلبان در طول سال‌های خدمت به کشورش پشت سر گذاشته و همچنین تصویری هر چند کوچک اما حقیقی از رشادت‌ها و جانفشانی‌های تیز پروازان نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران در طول هشت سال دفاع مقدس را در ذهن خواننده ترسیم کند.

نشر موزه برای سومین سال پیاپی و با ارائه 63 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس و فرهنگ پایداری در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافته است و آثار خود را با 20 درصد تخفیف عرضه می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج