اصحاب رسانه‌های مکتوب و الکترونیک از امروز می‌توانند برای حضور در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نام‌نویسی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، ثبت‌نام رسانه‌ها برای شرکت در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از روز شنبه (٢٣ اردیبهشت‌ماه) آغاز شد.

اصحاب رسانه‌های مکتوب و الکترونیک می‌توانند تا دوشنبه - اول خردادماه - نسبت به ثبت‌نام خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران به صورت رسمی و در سربرگ رسانه خود و ارسال به شماره فکس ٨٩٧٧٣٥٩٢ اقدام کنند.

سید مهدی جعفری، مدیر کمیته روابط عمومی بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با بیان اینکه امسال شاهد در نظر گرفتن تسهیلات خوبی برای حضور هر چه بهتر و بیشتر رسانه‌های داخلی و خارجی در این رویداد بزرگ قرآنی هستیم، گفت: بر این باوریم که حضور پررنگ رسانه‌ها در نمایشگاه بیست و پنجم سرآغاز فصل جدیدی از فضای اطلاع‌رسانی در حوزه قرآنی خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به بهره‌گیری از توان و ظرفیت تمام رسانه‌های کشور افزود: نمایشگاه قرآن تنها برای قشر خاص از جامعه طراحی و برنامه‌ریزی نشده بلکه برای آحاد جامعه است، قطعا برای اطلاع رسانی فعالیت‌ها تنها به رسانه‌های تخصصی بسنده نخواهیم کرد، بلکه از تمام ظرفیت رسانه‌ای کشور استفاده می‌کنیم.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و بنا بر مصوبه ستاد اجرایی نمایشگاه، ٧ تا ٢٦ خرداد ماه سال جاری(مصادف با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) با شعار "قرآن، اخلاق و زندگی"، از ساعت ١٧ تا ٢٤ در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج