حسین رفیعی مجری برنامه‌های تلویزیونی و بازیگر و هومن حاجی‌عبداللهی هنرپیشه، مجری تلویزیون و دوبلور کشورمان مهمان رادیو تهران می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) شبکه رادیویی تهران با دعوت از جمعی از بازیگران، هنرمندان و ورزشکاران ویژه برنامه «به امید دیدار» را از ساعت 9 تا 14 و 30 دقیقه پخش می‌کند.

هومن حاجی‌عبداللهی و حسین رفیعی بازیگر در این روز مهمان رادیو تهران هستند و با شرکت در مسابقه ستاره‌ها به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

ورزشکاران هم در این برنامه با یکدیگر رقابت می‌کنند؛ مهدی رجب‌زاده، کاپیتان تیم ذوب آهن اصفهان و مهدی امیرآبادی بازیکن فوتبال از دیگر مهمان برنامه هستند که با حضور در برنامه به امید دیدار در مسابقه ستاره ها شرکت می کنند.

در این ویژه برنامه با مهدی یغمایی خوانندهٔ پاپ نوازنده و آهنگساز کشورمان هم گفت‌وگو خواهد شد. حجت الاسلام والمسلمین سرلک و علیرضا فتحی پور کارشناس مذهبی برنامه هستند.

بشیر جعفری نیا تهیه این برنامه را از گروه تهران و رویدادهای رادیو تهران بر عهده دارد و امین قاضی و محمدرضا علی اکبری مجری و مهدی اسماعیلی گزارشگر در این روز شما مخاطبان را همراهی می کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج