پنجاه و چهارمین مجمع عمومی عادی سالانه شورای کتاب کودک روز چهارشنبه سوم خردادماه در محل کتابخانه تحقیقاتی این شورا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، استماع و رسیدگی به گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی در سال ۹۵، تعین خط مشی کلی شورا، بررسی و تصویب پیشنهادات هیات مدیره، تصویب ترازنامه و بودجه شورا در سال ۹۵، انتخابات بازرسان برای سال ۹۶ و ۹۷ و بالاخره تعیین روزنام کثیرالانتشار برای درج آگهی و دعوت‌نامه‌ها از مواردی است که در دستور این جلسه قرار گرفته است.

انتخابات بازرسان شورای کتاب کودک هرساله و انتخابات اعضای هیات مدیره این تشکل هر دوسال یک بار انجام می‌شود. بر همین اساس در سال گذشته سیما صفاری به عنوان بازرس اصلی و ایران‌دخت شیرازی به عنوان بازرس علی‌البدل این تشکل غیردولتی انتخاب شده بودند.

در حال حاضر علیرضا میرفخرایی با ۱۴۲ رای، نوش‌آفرین انصاری با ۱۳۷ رای، فاطمه مرتضایی‌فرد با ۱۱۹ رای، اکبر نعمتی با ۹۹ رای، مصطفی کریمی با ۹۳ رای، فهیمه محفوظ‌بالله با ۷۸ رای و مسعود ناصری با ۷۳ رای به عنوان اعضای اصلی و پروین فخاری‌نیاز با ۵۶ رای، عاطفه سلیمانی با ۴۸ رای و سحر ترهنده با ۴۷ رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره شورای کتاب کودک هستند.

پنجاه و چهارمین  مجمع عمومی سالانه عادی شورای کتاب کودک رأس ساعت ۱۵ روز سوم خردادماه در محل کتابخانه تحقیقاتی شورای کتاب کودک برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج