احمد شهریاری - معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما - به همراه جمعی از مدیران شبکه دو سیما، از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل ۲» بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه دو، احمد شهریاری ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌های گروه سازنده، حجم دکورها و فضاسازی این مجموعه را در کنار محتوای کیفی مطلوبِ آن، قابل توجه و ارزنده دانست و ابراز امیدواری کرد که با حمایت از مجموعه های موفق و پرمخاطب سیما، تولید این گونه برنامه ها استمرار یابد.

همچنین محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دو سیما با اشاره به تغییر روند این برنامه از یک مجموعه مجری محور به یک مجموعه حرفه‌ای نمایشی، محله گل و بلبل را به عنوان تجربه‌ای متفاوت ارزیابی کرد و افزود: «این مجموعه نمایشی علیرغم اینکه ارتباط خود را با کودکان و نوجوانان حفظ کرده، برای والدین هم جذاب است. این نکته در کنار تدارک برنامه سال تحویل ۹۶ توسط همین گروه که بازخورد و استقبال خوب مخاطبین را به دنبال داشت، شایان توجه است.»

در جریان این دیدار، چند آیتم از ویژه برنامه نوروزی مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل۲ » برای حاضران پخش و یک سکانس از سریال نیز در حضور مهمانان و عوامل تصویربرداری شد.

مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل ۲» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده هر روز بعدازظهر ساعت ۱۹ از شبکه دو سیما پخش می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج