در پنجمین روز جشنواره تئاتر دانشگاهی ۱۱ اثر نمایشی در بخش اجرای صحنه، تجربه های اجرا و نمایشنامه خوانی روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در روز سه شنبه، ۱۹اردیبهشت، همزمان با پنجمین روز از جشنواره، مرکز تئاتر مولوی، تالار حافظ، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، پلاتو اجرا تئاترشهر، سالن ناصر خسرو و پردیس باغ ملی میزبان اجراهای جشنواره تئاتر دانشگاهی خواهند بود.

طبق برنامه ریزی انجام شده، نمایش «صفحه طلایی» محصول مشترک ایران و آلمان به کارگردانی ترسا هافمن، در ساعت ۱۶:۳٠ و ۲٠ و نمایش «کوریولانوس» نوشته حامد اصغرزاده و جواد ابراهیمی نژاد و کارگردانی حامد اصغر زاده، در ساعت ۱۷ به ترتیب در سالن اصلی و سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی اجرا می‌شود.

نمایش «بی ماری» نوشته نیما نادری به کارگردانی پوریا حیدرنژاد، در ساعت ۱۸:۳٠ و ۲۱ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، نمایش «در باب ماراساد» کاری از حسام الدین لک در دو سانس ۱۷:۳٠ و ۱۹:۳٠ در تالار حافظ و نمایش «u+263f» به نویسندگی و کارگردانی پریسا میرعلی، ساعت ۱۵ و ۱۷ در سالن خورشیدی تماشاخانه هنر به روی صحنه می‌رود.

نمایش «پاریس آبی/سفید/قرمز» نوشته رویا افشار و به کارگردانی سروش طاهری نیز در بخش مدرسان، ساعت ۱۵ و ۱۷ در پلاتو اجرا تئاتر شهر، میزبان علاقه‌مندان به هنر نمایش خواهند بود.

همچنین در روز پنجم در بخش تجربه‌های اجرا، نمایش «نیوبه» کاری از سارا رئوف در ساعت ۱۵:۳٠ و ۱۷ در دانشگاه هنر پردیس باغ ملی، نمایش «برتر از عشق» کاری از محبوبه عباسی با سه اجرا در ساعت های ۱۷، ۱۷:۳٠ و ۱۸ در دانشگاه هنر، پردیس باغ ملی و در بخش روخوانی کاندیداهای رادی دو نمایشنامه «مرسولات رعیت از یک تپانچه‌ی قجری» نوشته افشین(مهدی) اکبری و «بی حسی موضعی» به نویسندگی پویا سعیدی خوانش می‌شود.

بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری مهدی گمار از ۱۵ اردیبهشت در تهران آغاز و ۲۳ اردیبهشت ماه با برگزاری اختتامیه در تالار وحدت به اتمام می رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج