تصویربرداری مجموعه «گمشدگان» به کارگردانی رضا کریمی در حالی ادامه دارد که تدوین این سریال نیز همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی مجموعه تلویزیونی گمشدگان، فریدون جامه بزرگ، تدوینگر این سریال با اشاره به اینکه همزمان با تصویربرداری، تدوین نیز در حال انجام است، افزود: از ابتدای اسفند سال ۹۵ همزمان با آغاز تصویربرداری، تدوین سریال نیز آغاز شد.

وی ادامه داد: هر قسمت سریال در مدت زمان ۴۵ دقیقه آماده شده است و  آنچه برای ما در تدوین این سریال مهم است حفظ ریتم هر قسمت و پیوستگی قسمت‌های مختلف است.

جامه بزرگ ادامه داد: حدود ۳۵ الی ۴۰ درصد سریال پیشرفته است و تصاویری که از ۱۵ قسمت اول سریال تهیه می شود، به صورت همزمان به گروه تدوین ارائه می‌شود تا سریال برای  پخش در موعد مقرر در تابستان سال ۹۶ آماده شود.

وی گفت: بعد از پایان تدوین ساخت موسیقی آغاز خواهد شد و تهیه‌کننده و کارگردان سریال در حال مذاکره با چند آهنگساز شناخته شده هستند.

مجموعه تلویزیونی «گمشدگان» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است و داستان آن با نگاهی آسیب شناسانه  و اجتماعی به  معضل اعتیاد و تاثیرات مخرب آن بر خانواده می پردازد.

عوامل سریال «گمشدگان» عبارتند از:  کارگردان: رضا کریمی، نویسندگان‌: رضا مقصودی‌ و احسان‌ جوانمرد، مدیر تصویر برداری : علیرضا رنجبران، تصویر بردار: سجاد حیدری ، تدوین :فریدون جامه بزرگ مدیر تولید: مهدی رجبی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : عادل معصومیان، طراح صحنه و لباس: پیام سوری ، طراح گریم: مجید اسکندری، صدابردار: رضا کنشلو، منشی صحنه: محسن بهاری، مدیر تدارکات: روح‌الله رهبری، ،عکاس:علی حمیدنژاد، نورپرداز:نورالدین جعفری، مجری گریم:هادی لطفی،فیروزه پرچمی،شهره خراسانی، مشاور امور رسانه ای: علی‌ زادمهر،ناظر کیفی :سید هادی موسوی تهیه کننده: علی حجازی مهر، محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج