بارش شدید باران در نمایشگاه کتاب تهران باعث ریزش آب از سقف سالن ملل و تعطیلی غرفه کشور ایتالیا در این سالن شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بارش شدید باران و نفوذ آب از سقف سالن ملل نمایشگاه کتاب باعث شد غرفه کشور ایتالیا که مهمان ویژه سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است، تعطیل شود.

این اتفاق در حالی رخ داد که سال گذشته نیز از همین نقطه باران به غرفه کشور روسیه نفوذ کرده بود و مسئولان شهرداری قول داده بودند، این مشکل را برای سال ۹۶ برطرف کنند؛ اما بارش شدید باران در بعدازظهر امروز (جمعه، ۱۵ اردیبهشت‌ماه) و نفوذ آب از سقف سالن ملل نمایشگاه، غرفه کشور ایتالیا را به تعطیلی کشاند.

غرفه‌های فرانکفورت (آلمان)، پکن (چین)، عمان و چند کشور دیگر نیز تعطیل شده است. همچنین آب زیادی به سالن‌های بخش کودک وارد شده و باعث تعطیلی این سالن‌ها شده است.

بی‌برنامگی و پیش‌بینی نشدن راه‌های جلوگیری از چنین اتفاق‌هایی در نمایشگاه کتاب امسال، باعث شده تا مسئولان از سطل‌های آشغال برای جمع‌آوری آب‌هایی که از سقف می‌چکد، استفاده کنند!

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که محمدباقر قالیباف - شهردار تهران و کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری - در مناظره انتخابات که اکنون در حال انجام است و در بخش‌هایی از نمایشگاه کتاب در حال پخش شدن است، درباره مدیریت کشور صحبت می‌کند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج