انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر را گامی مثبت برای شناساندن بیشتر سینما ایران به جهان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، در بخشی از اطلاعیه به مناسبت پایان جشنواره جهانی فیلم فجر آمده است:«سینمای ایران و جهان در حقیقت امسال شاهد برگزاری دومین جشنواره جهانی بود. جشنواره‌ای که در دومین سال برگزاری توانست با استانداردهای حرفه‌ای مثال‌زدنی خود را در حضور بیش از 350 میهمان خارجی، سینماگران و سینما دوستان ایرانی به نمایش بگذارد.

جدایی دو جشنواره ملی و جهانی از یکدیگر باعث شد تا بخش جهانی جشنواره از زیر سایه گسترده جشنواره ملی خارج و بتواند رفتار تازه‌ای را هدف گرفته و به سمت تعالی حرفه‌ای و سرو شکل دادن به استانداردهای تازه، گام بردارد.

بی‌گمان این جشنواره در طی سال‌های آینده و با همین برنامه و نوگرایی خواهد توانست به جشنواره‌ای آسیایی با اهداف قابل قبول تبدیل گردد و سینمای ایران علاوه بر سینمای مثال‌زدنی، صاحب جشنواره‌ای که حرف‌هایی برای گفتن دارد، بشود.

انجمن تهیه‌کنندگان مستقل سینمای ایران برگزاری حرفه‌ای و تکامل یافته جشنواره جهانی فیلم تهران را به مسوولان تبریک و تهنیت گفته و برای سیدرضا میرکریمی دبیر جشنواره و همکاران سخت‌کوش و خوش فکرش آرزوی موفقیت‌های بیشتر و بیشتر را دارد.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج