جُنگ طنز "شهد و شکر" با هدف شادی‌آفرینی و آگاهی‌بخشی، صبح‌های جمعه به مدت ۹۰ دقیقه از رادیو صبا پخش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، "شهد و شکر" برنامه‌ای از گروه مسابقات و تفریحات رادیوصبا است که در راستای ایجاد فضایی مفرح و پُرنشاط با رویکرد اطلاع رسانی و طنز شنوندگان را همراهی می کند.

نام این برنامه، برگرفته از یکی از ابیات لسان الغیب، حافظ شیرازی است. (این همه شهد و شکر کز سخنم می‌ریزد / اجر صبریست کز آن شاخ نباتم دادند)

طنزهای اجتماعی، آیتم های نمایشی کوتاه، طنزآهنگ، گفت‎وگو با مهمان و ... از جمله بخش هایی هستند که در این برنامه در نظر گرفته شده است.

جُنگ "شهد و شکر" به تهیه‌کنندگی امیرعباس اشرف، نویسندگی هادی حوری با اجرای کریم بیانی و گیلدا حمیدی، با بازیگری اردشیر منظظرم، تورج نصر، مهران نائل، محمد عسگری، مارال حاجی زاده، رکسانا گل‌زاده و کارگردانی محمود صابری پخش می‌شود.

محمد تیموری و مجتبی تیموری نیز آهنگساز و نوازنده برنامه هستند.

شنوندگان می‌توانند "شهد و شکر" را در روزهای جمعه ساعت ۰۸:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه روی موج اف ام ردیف ۱۰۵,۵ از رادیوصبا بشنوند.

این برنامه روز جمعه ۱۵ اردیبهشت با موضوعاتی مثل : آداب حضور در نمایشگاه کتاب، توجه به سلامت نان، مسابقه ۲۰ سوالی، مسافرکشی ۴ نفره و... و همچنین پخش طنزآهنگ ها به روی آنتن می رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج