نمایش «دن کیشوت» از 18 اردیبهشت ماه در تئاتر «باران» به روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق گزارش رسیده، «دن کیشوت» را صحرا رمضانیان با نگاهی به اثر میگل سروانتس به رشته تحریر درآورده است و خود نیز آن را کارگردانی می‌کند و هر روز ساعت 17 اجرا خواهد شد.

 این نمایش که کاری از گروه هنری  «مرمت» است و محمدرضا رسولی تهیه‌کنندگی آن را به عهده دارد؛ امیربهادر اورعی به عنوان بازیگر و  میلاد کی مرام به صورت افتخاری بازی می‌کنند.

«دن کیشوت» با همراهی مهدخت مولایی، ایمان اصفهانی و صدای: شیرین آقاکاشی، مجتبی پیرزاده، آماندا موسوی، ایمان اصفهانی، فرزانه سلحشور، ساغر صباحی، پیمان منفرد از 18 اردیبهشت ماه در مجموعه تئاتر باران اجرا  می‌شود و داستان دن کیشوت در دنیای امروز است که  گرفتار در وهم دنیای مجازی است.

سایر عوامل این اجرا عبارتند از: تهیه‌کننده و مجری طرح: محمدرضا رسولی،دستیار کارگردان: پیمان منفرد، پویا حقیقی، ویدئو: علی اظهری،جلوه‌های ویژه‌ی تصویری: آیدین آریانژاد،مونتاژ و اجرای پلان های نوری: آبان صابری،جلوه‌های ویژه‌ی تصویری: آیدین آریانژاد،طراح پوستر و بروشور: وحید میثاقی،مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی،ساخت تیزر: محمدرضا رسولی،تدوین تیزر: روح ا... انصاری،عکاس: گلدیس نمازیان.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج