دبیرخانه جایزه مصطفی(ص)، تعدادی از دانشجویان علاقه ­مند به حوزه علم و فناوری را با نام سفیران مصطفی(ص) در پارک فناوری پردیس گردهم می‌آورد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع­ رسانی جایزه مصطفی(ص)، هدف از این نشست علمی، معرفی جایزه مصطفی(ص) به دانشجویان دغدغه ­مند با حوزه ­های راهبردی علم و فناوری و با محوریت بررسی راه­ های رسیدن به مرجعیت علمی جهان اسلام در آینده­ای نزدیک است.

این نشست با اهدافی همچون آشنایی بیشتر جامعه علمی با فعالیت‌های جایزه مصطفی(ص) و توسعه علم و فناوری در جهان اسلام، بررسی راهکارهای بهره‌برداری موثر از شبکه علمی دانشمندان جهان اسلام توسط مجامع علمی و ایجاد ارتباط دانشپژوهان جوان و دانشجویان مجامع علمی با دانشمندان برجسته جهان اسلام برگزار می‌شود.

برخی از محورها و فعالیت‌های این نشست شامل تبادل نظر در چگونگی دستیابی مرجعیت علمی جهان اسلام و ضرورت آن، هم‌اندیشی در حوزه بهره‌برداری از توانمندی‌ها و پتانسیل نخبگان علم و فناوری در جهان اسلام به منظور ارتقای سطح رفاه، امنیت و سلامت در کشورهای اسلامی و هم‌فکری در خصوص توسعه شبکه همکاری علمی سفیران مصطفی(ص) در دانشگاه‌های کشورهای اسلامی است.

این نشست در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج