رئیس انجمن نمایش کرمانشاه گفت: با توجه به تمایل خانواده عارف لرستانی برای دفن او در کرمانشاه خبر داد تلاش می‌کنیم این هنرمند نامی کشور را در زادگاهش به خاک بسپاریم.

محمدرضا درند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه ضمن ابراز تأسف و تسلیت درگذشت عارف لرستانی به جامعه‌ی هنری کشور، مردم استان کرمانشاه و خانواده‌اش ابراز داشت: به‌احتمال‌قوی این فرزند خطه زاگرس در زادگاه خود آرام می‌گیرد.

وی با توجه به اینکه خانواده این بازیگر فقید در کرمانشاه ساکن هستند، افزود: در حال حاضر اعلام نظر قطعی از سوی خانواده لرستانی در خصوص چگونگی تشییع و خاک‌سپاری پیکر این بازیگر نام‌آشنای کشورمان نشده است.

گفتنی است، «عارف لرستانی» (متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰) در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون ایران بود. او با مجموعه «جنگ ۷۷» به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس‌ازآن در چندین مجموعه دیگر ازجمله «قهوه تلخ» با او همکاری کرد.

ازجمله آثار تلویزیونی این بازیگر فقید می‌توان به «در حاشیه»، «کوچه مروارید»، «شوخی کردم»، «ویلای من» و «مرد دو هزارچهره» اشاره کرد.

او همچنین در فیلم‌های سینمایی «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «انتخاب»، (۱۳۸۳)، «معادله» (۱۳۸۲) و «مانی و ندا» (۱۳۷۹) بازی کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج