برگزیدگان مسابقه خاطره‌نویسی نماز در اختیار فیلمسازان برای ساخت فیلم، سریال و مستند برای پخش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود دریس روابط عمومی و امور استان‌های ستاد اقامه نماز کشور از آغاز مسابقه بزرگ خاطره نویسی با موضوع نماز خبر داد و گفت: این مسابقه که به درخواست مکرر مخاطبان ستاد اقامه نماز طراحی شده است شامل موضوعات: خاطره‌ای از آثار و برکات نماز در زندگی شخصی خود یا اطرافیان، خاطره‌ای از عوارض و گرفتاری‌هایی که در اثر بی‌نمازی در زندگی خود و یا دیگران می‌دانید، خاطره‌ای از شیوه‌های درست و یا غلط دعوت به نماز است.

وی در خصوص شرایط شرکت در مسابقه خاطره‌نویسی نماز گفت: محدودیتی از نظر ارسال تعداد اثر برای مخاطبان وجود ندارد و ذکر تاریخ و مکان وقوع خاطره لازم است. همچنین؛ اگر خاطره شما در روزنامه و یا مجله و کتابی درج شده است حتما ذکر شود. در نهایت خاطره به صورت تایپ شده و به همراه فایل ورد و یا با خط خوانا به همراه ذکر مشخصات و تلفن تماس ارسال شود.

دریس درباره راه‌های ارتباطی برای ارسال خاطرات اظهار داشت: مخاطبان این مسابقه می‌توانند خاطرات خود را به چهار روش ارسال کنند:

آدرس رایانامه: ro.snamaz@gmail.com
- مراجعه به کانال قرار هفده و ارسال از طریق آی دی مدیر کانال به نشانی @namaz51
- شماره دورنگار: 88995139
- مراجعه به ستاد اقامه نماز استان و یا شهرستان تابعه

خاطرات ارسالی به صورت کتاب به چاپ خواهد رسید، خاطرات برگزیده در اختیار فیلمسازان برای ساخت فیلم، سریال و مستند برای پخش از صدا و سیمای جمهوری اسلامی قرار خواهد گرفت و به چهل خاطره برگزیده کمک هزینه سفربه مشهد تعلق خواهد گرفت.
آخرین مهلت ارسال آثار خاطرات نمازی، 20 خرداد ماه و اعلام نتایج آن پنجم تیرماه همزمان با عید سعید فطر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج