سخنگوی شورای صنفی نمایش با بیان اینکه سینماها پنجشنبه 24 فروردین ماه تعطیل است، اعلام کرد آیین نامه اکران 96 به زودی بعد از تایید شورا به سازمان سینمایی ارائه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سخنگوی شورای صنفی نمایش با بیان اینکه سینماها پنجشنبه 24 فروردین ماه تعطیل است، اعلام کرد آیین نامه اکران 96 به زودی بعد از تایید شورا به سازمان سینمایی ارائه می شود.
سینماها فردا تا ساعت 17 تعطیل است

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با ما با اشاره به اینکه سینماهای کشور فردا پنجشنبه 24 فروردین ماه تعطیل است، گفت: سینماهای کشور روز پنجشنبه 24 فروردین ماه به دلیل وفات حضرت زینب (س) از صبح تا ساعت 17 تعطیل است.

وی در پاسخ به اینکه انتخابات شورای صنفی نمایش چه زمانی برگزار می شود، توضیح داد: انتخابات منوط به معرفی نماینده صنوف عضو در این شورا است و به محض اینکه نماینده هر صنف به شورا اعلام شود انتخابات برگزار می شود.

فرجی در پایان با اشاره به آیین نامه شورای صنفی نمایش در سال ۹۶، بیان کرد: بررسی کامل آیین نامه صورت گرفته است و طی جلسات آینده یک بررسی کلی می شود و بعد از تایید نهایی از سوی شورا برای تایید نهایی به سازمان سینمایی ارسال می شود.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج