ویژه برنامه­ در نجف هم­زمان با ایام ولادت حضرت علی(ع) در قالب سلسله نشست‌های دینی شرح مشتاقی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، هم زمان با سیزده رجب، ایام ولادت حضرت علی(ع) فرهنگ سرای اندیشه شاهد شعرخوانی شاعران آیینی در ویژه ­برنامه­در نجف_شرح مشتاقی_ خواهد بود.

در این خصوص سجاد نوروزی رییس فرهنگ سرای اندیشه با تشریح این برنامه افزود: پیشکش شاعران آیینی به آستان امیرالمومنین علی(ع) روز یک شنبه 20 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 18 در آمفی تئاتر فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: در این برنامه که با حضور شاعران و ذاکران اهل بیت(ع) برگزار می شود شاعرانی همچون سید محمدجواد شرافت، محمد سهرابی، احمد بابایی، احمد علوی، هادی جانفدا، حمیدرضا برقعی، حنیف طاهری و محسن عرب خالقی و ... به شعرخوانی در مدح و ثنای حضرت علی(ع) خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است این برنامه که با مشارکت پایگاه خبری فرهنگ انقلاب اسلامی برگزار می شود، از سوی شبکه3 سیما ضبط و همزمان با روز ولادت حضرت علی (ع) از همین شبکه پخش خواهد شد.

شایان ذکر است علاقمندان برای شرکت در این برنامه می­توانند به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه، فرهنگ­سرای اندیشه مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88765509 تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج