مجموعه پردیس تئاتر تهران شب گذشته 7 فروردین ماه همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی با دو نمایش «نوروزخوانی» و «سایه به سایه» فعالیت خود را در سال 96 آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، این مجموعه عصر روز گذشته 7 فروردین ماه در حالی فعالیت خود را در سال 96 و همزمان با روز جهانی تئاتر آغاز کرد که تماشاگران پس از حضور در محوطه پردیس ابتدا به تماشای کارناوال نمایشی نشستند.

نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی دومین برنامه ای بود که در ساعت ۱۹:۳۰ و در تماشاخانه استاد علی نصیریان روی صحنه رفت. شب آغازین اجرای این نمایش به مناسبت روز جهانی تئاتر و اولین سال پاسداشت روز ملی هنرهای نمایشی شکل ویژه ای داشت به این صورت که یکی از بازیگران نمایش را با قرائت پیام استاد علی نصیریان به مناسبت روز جهانی تئاتر آغاز کرد.

همچنین در ادامه نمایش «نوروزخوانی» به نویسندگی و کارگردانی جواد انصافی که ویژه روزهای بهاری و آغاز سال نو است ساعت 20 و در تماشاخانه استاد مشایخی اولین اجرای خود را آغاز کرد.

با آغاز به کار مجموعه پردیس تئاتر تهران از روز 10 فروردین ماه نیز نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی فریبا دلیری مخصوص کودکان و نوجوانان در ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج