رئیس جدید سازمان سینمایی گفت:‌ اجازه بدهید ما یک مدتی را به جمع‌بندی برنامه‌های حوزه‌های مختلف بپردازیم و اینکه ببینیم هر کسی و هر موسسه و بنیاد، معاونتی چه تغییراتی لازم دارد تا در آن حوزه رخ بدهد و آن را نهایی کنیم. پس از آن خواهیم گفت که تغییرات چه زمانی انجام می‌شود اما این کار فرصت زیادی نخواهد برد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدمهدی حیدریان که در اولین برنامه‌ سینمایی پس از انتصاب‌اش در سازمان سینمایی در نمایش فیلم «ویلایی‌ها» حاضر شده بود، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه زمانی تغییراتی در مدیران سازمان سینمایی رخ خواهد داد؟ اظهار کرد: تغییر اساسا چیز خوبی که خبرنگاران اساسا بیش از دیگران به آن علاقه دارند! اعتقاد بنده این است که هر تغییر و انتخابی زمانی می‌تواند مفید باشد که ما بگوییم چه می‌خواهیم انجام بدهیم و برای این کار بهترین کسی که می‌تواند کمک کند که به هدف برسیم چه کسی است؟!

رئیس سازمان سینمایی یادآور شد: اجازه بدهید ما یک مدتی را به جمع‌بندی برنامه‌های حوزه‌های مختلف بپردازیم و اینکه ببینیم هر کسی و هر موسسه، بنیاد و معاونتی چه تغییری لازم دارد تا در آن حوزه رخ بدهد و آن را نهایی کنیم، پس از آن بگوییم تغییرات کی انجام می‌شود؟! اما این کار فرصت زیادی نخواهد برد.

حیدریان ادامه داد: ما باید با بررسی‌های لازم ببینیم که اگر جابه‌جایی یا تغییر نیاز دارد این کار را انجام بدهیم اما قاعدتا اگر قرار باشد تغییر رخ بدهد بعد از عید است و ما از این فرصت تعطیلات استفاده کرده و برنامه‌ها را نهایی می‌کنیم. البته خیلی نگران این موضوع نیستیم چرا که هدف همه این است که برنامه‌های متناسبی که منفعت مشترک همه در آن هست را اجرا کنیم و بر این اساس به اتفاق نظر می‌رسیم و اگر لازم باشد، تغییری انجام می‌شود.

رئیس سازمان سینمایی در پاسخ به این سوال که آیا برای مراسم تقدیر و تجلیل از حجت‌الله ایوبی حضور خواهد داشت؟ اظهار کرد: قطعا در مراسم حضور خواهم داشت و این حضور کاملا طبیعی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج